HAKKIMIZDA

Biz Dinamik Bir Aileyiz.

Firmamıza Hoşgeldiniz

Tecrübeyi; kaliteye ve yeniliğe dönüştüren kuruluş...

38 yıl önce başlayan baba mesleği 1980’li yılların sonunda firmalaşarak 29 yıl boyunca gıda pazarlama sektöründe Rize’de faliyet göstermiştir.

2009 yılı itibari ile Doğu Karadeniz bölgesinde faliyet gösteren şirketimiz 2013 yılı sonunda Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde tütün sektöründe pazarını büyütmüş olup, 2017 yılında yaptığı yatırımlarla markalaşarak son teknolojik makinaları bünyesine dahil edip kuruyemiş üretimine başlamıştır.

Aynı yıl içerisinde içecek pazarında Ar-Ge çalışmaları sonucunda pazar liderliğinin ithal firma markalarına bağımlı hale geldiği sonucuna ulaşmıştır.

Ülke ekonomisine kazandırılmak üzere yerli sermaye ve yerli markaların pazar liderliğine ulaşabilmesi hedefi doğruldusunda içecek sektörüne tüm Türkiye’de yenilikçi,teknolojik ve her daim başarıyı hedefleyen; 'Biz DİNAMİK bir aileyiz' sloganı ile yatırımlarını devam ettirmektedir.

Dinamik
Dinamik İçecek
Dinamik Kuruyemiş

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Son teknoloji üretim makinelerimizle ürünlerimiz, el değmeden hazırlanmaktadır...
İddia ettiğimiz lezzeti alamamanız halinde koşulsuz iade alıyoruz...
Ürünlerimizde ana hedefimiz Dinamik ve üreten bir dünya oluşturmak...

Çözümlerimiz

Dinamik kuruyemiş, son teknoloji makinelerle el değmeden özenle hazırlanmaktadır. Üretim aşamalarımızı görmeniz için videolar bölümümüze göz atmanızı tavsiye ederiz.
Dinamik içecek firmamızda yine tüm ürünlerimiz el değmeden alanında profesyonel ekibimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Enerji içeceği ile başlayan yolculuğumuzun hedefinde gazoz ve diğer tüm içecek çeşitleri bulunmaktadır.
Her tür isteğinize ait özel yazılım taleplerinize özenle karşılık vermekteyiz.